CITY HOTEL NITRA
Tu sa môžete v Nitre ubytova?. Ubytovanie v Nitre. Ubytovanie v príjemnom hoteli.

Najnovšie pridané Hotely

Prihlásenie

Domény hotely-nitra.sk, hotel-nitra.sk, ubytovanie-nitra.sk na predaj
Reklamný prúžok
Luxusné domény pre hotely a penzióny v Nitre.

Katalóg hotelov v Nitre
Katalóg hotelov v Nitre

Hotely Nitra

Hotely Nitra. Ubytovanie v hoteloch a penziónoch v Nitre a okolí.

Hotel Olympia

Hotel Olympia


Hotel Olympia Nitra je pre návštevníka Nitry zaujímavý svojou polohou. Nachádza sa 15 min chôdze od centra mesta, v bezprostrednej blízkosti nákupných centier a športovísk. Za 5 min ste v AGROKOMPLEXE.

Best Western Hotel CAPITAL

Best Western Hotel CAPITAL


Štvorhviezdičkový Best Western Hotel Capital leží v bezprostrednej blízkosti centra krajského mesta NITRA, len 50 metrov od pešej zóny.

Best Western Hotel Koruna

Best Western Hotel Koruna


Hotel Koruna sa nachádza na úpätí vrchu Zobor, v jednej z najkrajších častí Nitry, v tichej postrannej uličke. Hotel je vzdialený len 5 minút autom od centra mesta.

Penzión ARTIN

Penzión ARTIN


Penzión ARTIN Vás víta v prekrásnom prostredí na úpätí Zobora, ktorý sa majestátne týči nad celým mestom. Má charakter rodinného penziónu s vysokým komfortom.

Penzión Bobo

Penzión Bobo


Penzión BOBO je novovybudovaný penzión rodinného typu, príjemného vzhľadu na vysokej úrovni. Je situovaný priamo v centre mesta, zároveň však v tichšej časti mesta Nitry.

Hotel Agroinštitút

Hotel Agroinštitút


Nachádza sa v tesnej blízkosti výstaviska AGROKOMPLEX, s dobrým prístupom do centra mesta a na všetky mestské komunikácie. Hotel Agroinštitút vám ponúka príjemné ubytovanie v plne vybavených izbách.

Hotel Atrium

Hotel Atrium


Hotel Atrium sa nachádza priamo v centre mesta Nitra na pešej zóne. Ponúka ubytovanie v moderne a štýlovo zariadených izbách ale aj príjemne posedenie v útulnej reštaurácii.

Hotel Alexander´s

Hotel Alexander´s


Exkluzívny Hotel Alexander´s svojou polohou v samotnom centre mesta Nitra umožňuje návštevníkom hotela vychutnávať jedinečnú atmosféru nitrianskeho podhradia.

Penzión Hoffer

Penzión Hoffer


Penziónu HOFFER sa nachádza v blízkosti mesta Nitra. Je obklopený lesmi, ktoré sa odpradávna nazývajú Hofferské háje.

Penzión LUX Nitra

Penzión LUX Nitra


Penzión LUX Nitra je výhodne situovaný z hľadiska prístupu k nemu a jeho spojenia s výstaviskom Agrokomplex, či zástavkou MHD pre spojenie s centrom mesta.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 Dopredu > Koniec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds